EVDE FİZİK TEDAVİ ALMANIN AVANTAJLARI

Eve fizyoterapist hizmeti.Evde Fizik Tedavi Almanın Avantajları ile sağlıklı bir bedene, evinizin konforunda sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Elbette ki çoğu insan bu tarz tedavi aşamalarının hastane ortamlarında çok daha stabil bir şekilde ilerlediğini savunur. Ancak bu durum ev içerisindeki rahatlık ve profesyonel ellerden hizmet alındığında çok daha olumlu sonuçların alınmasına yardımcı olabilir.Yetkinliği ve uzmanlığı bulunan sağlık hizmetleri sayesinde evde fizik tedavi almak çok daha zahmetsiz bir tedavi yöntemi olmaktadır. Bu aşamalarda tedavi uygulayacak olan kişi hastayla bire bir ilgilenme durumunda kalacak ve bu da iyileşme sürecinin hızlı ilerlemesine vesile olabilecektir. Bunun dışında anbean yakalanacak reaksiyonlar sayesinde de hastanın son durumu hakkında nasıl bir yol tercihinde bulunulabileceği de ortaya çıkacaktır.


Evde Fizik Tedavi Nasıl Yapılır?

Evde fizik tedavi normal bir fizik tedavi süreci ile eş değer bir düzende gerçekleşmektedir. Çünkü önemli olan hastanın kısa süre içerisinde eski sağlığına kavuşması veya iyileşme konusunda aşama kaydedebilmesidir. Bu sebepten dolayı da hastayı çok daha yakından takip etmek adına birçok materyal ile farklı deneme modelleri ve sağlık yöntemlerini bir arada kullanarak fizik tedavi işlevselliği sağlanabilmektedir.


Evde Fizik Tedavi Almanın Avantajları, belirttiğimiz üzere bakımı gerekli olan bir hastanın fiziki anlamda daha rahat bir şekilde tedavi edilebilmesinden geçer. Evde tedavi hizmetinde hastanın tedavi olabilme sürecine uyumlu bir ortamda oluşturulur. Bir fizik tedavi merkezinde tedavi görme ile bire bir uyumlu şekillenecek tedavi yöntemlerini uygulanmaktadır.


Evde Fizik Tedavi İstanbul.

Evde fizik tedavi İstanbul’un her il ve ilçesine gerçekleştirilecek bir sağlık hizmet modelidir. Bu açıdan bakıldığında da İstanbul'un ulaşım sorunlarından arındırılmış fiziki tedavi imkanı doğmaktadır. Tıpkı bir hastane ortamında olduğu gibi evde tedavilerde de:

• Ayak Ağırlık Materyalleri

• Egzersiz Lastik ve Diğer Ekipmanları

• Kas Stimülasyon Cihazı

• Yürüme Simülasyonu (Walker)

• Plates Topu • Tens Elektrodları

• Ağrı-Sızı Bantları

kullanılabilmektedir.


Evde Fizik Tedavi Almanın Avantajları

Evde fizik tedavi hizmetleri:

• Zamandan Tasarruf Sağlayan

• Ev Konforunda Tedavi İmkanı Sunan

• Ulaşım Sıkıntısı Olmayan

• Hastayla Bire Bir İlgilenilen

• Randevu Bekleme Sorunu Olmayan

oldukça pratik bir iyileşme fırsatı sunmaktadır.


Evde Fizik Tedavi Ücretleri .

Evde fizik tedavisi almanın ücretleri saati ve dönemine göre değişmektedir. Aşama aşama şekillenmekte olan bu tedavi süreçlerinde rahatsızlığınızla ilgili danışarak detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bilindiği üzere pek çok farklı rahatsızlık için fizik tedavi uygulanabilmektedir. Fizik tedavinin uygulama yöntemi ve süresi ancak bu rahatsızlığın bilinmesi sonrası kararlaştırılabilir.


Evde Fizik Tedavi Almanın Avantajları ile tanışmak ve tedavi ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir, randevu talep edebilirsiniz.